GOSiR w III rundzie PP

Seniorzy w środę (23.08) udali się do Cikowic, by zmierzyć się z tamtejszą drużyną w Pucharze Polski. Nasi nie wystąpili w najmocniejszym składzie z powodu kilku braków kadrowych. Początek spotkania nie wygądał za dobrze, gdyż w ciągu 10 min tracimy 2 bramki. Pierwszy gol z akcji, drugi natomiast z karnego którego z prokurował Radzik. dopiero w ok. 15 min. Wieciu dośrodkowuje piłkę z prawej strony w pole karne przeciwnika a tam dobrze odnajduje się Góral i pokonuje bramkarza gospodarzy. Chwilę później Dymek doprowadza do remisu. 2-2 Następnie Andy bo dobrej akcji naszych wyprowadza zespół na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy udaje się trafić jeszcze jedną bramkę, która wpisuje sobie na konto Góral po asyście Dymka. 2-4. W drugiej połowie kontuzji dostał P. Orlik, skąd nam wiadomo, że wyskoczył mu kciuk u lewej ręki, W zamian na boisku pojawia się Rudy. w dalszej części gry tracimy bramkę po błędach. Kolejnym snajperem okazał się Kevin, który po wrzutce przez Dymka w pole karne, podbija piłkę nad bramkarzem i umieszcza ją w siatce 3-5. Ostatnią bramkę tracimy w samej końcówce zmagań. 4-5 Dziękujemy kibicom!